Ochrona danych osobowych

Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczęciem stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. dotyczącego ochrony danych osobowych w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) pragniemy przekazać Państwu najważniejsze informacje dotyczące przetwarzania danych oraz prawach związanych z przetwarzaniem tych danych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „JANEX” Jan Ciupak, Leszek Ciupak Spółka Jawna, ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 31, 23-300 Janów Lubelski.

Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje Inspektor Ochrony Danych - Magdalena Kliczka-Bałchan.

W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się z Inspektorem we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych, także w razie wątpliwości co do przysługujących praw, w następujący sposób: listownie na adres siedziby administratora: ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 31, 23-300 Janów Lubelski e-mailem: iod@pcat.pl

Poniżej znajdą Państwo informację m.in.

  • dlaczego zbieramy i przetwarzamy Państwa dane osobowe,
  • komu możemy przekazywać Państwa dane osobowe,
  • ile czasu będziemy przechowywać Państwa dane osobowe,
  • jakie mają Państwo prawa związane z przetwarzaniem danych przez
  • w jaki sposób mogą realizować przysługujące uprawnienia

Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią zamieszczonych dokumentów, które mają na celu wsparcie Państwa w realizacji przysługujących uprawnień.

klauzula informacyjna  >> POBIERZ
klauzula informacyjna dla kandydata o pracę >> POBIERZ
procedura realizacji praw osób, których dane dotyczą >> POBIERZ

TOP